Dalaman Havaalanı ve Otel Ulaşım
Dalaman Havaalanı ve Otel Ulaşım

Dalaman Havalimanı'ndan ulaşmak istediğiniz otellerin listesini sizler için hazırladık. Bu listemizde Dalaman Havaalanı inişli uçuşlarınızda gitmek istediğiniz otellere nasıl ulaşmanız gerektiğiniz kısaca anlayacağız. Sayfanın sonundaki link sayesinde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.


Yaz aylarında daha yoğun olacağından erkenden otel+uçak biletinizi ayarladınız. Ancak havalimanından otele nasıl gidileceği kafanızda soru işareti olmasın. Sizleri havalimanından alıp istediğiniz otele zamanında ulaştırıyoruz. Keyifli ve konforlu seyahat sonrası tatilinize çok dinç başlayacaksınız. Uçaktan inip kiraladığınız araç sizleri çok yoracaktır. Her 10 araç kiralayan misafir bu durumdan pişman. “Keşke özel araç kiralasaydık. Araç kullanmak bu sıcakta bilmediğimiz yerde çok zor” şeklinde cevaplar veriyorlar. %100 haklılar. İlk defa geldiğiniz yerde trafiği bilmeden, ailenizle yolculuk yapmak çok zor olacaktır.


Günlük araç tahsisi ile Dalaman'ın tarihi yerlerini gün boyu özel aracınız ile şoförlü olarak gezebilirsiniz. Sürüclerimiz bölgeyi iyi bilmektedir ve sizlere konforlu ve güvenli bir yolculuk sunarlar. Tarih yerler Kapıdağı yarımadasında bulunan Krya, Lisia ve Iydai bölgeleridir. Bu bölgelerde tarihi kalıntılar ve kültür yapısı itibari ile gezilebilir. Eski bizans kalıntılarına sahip Elcik ve Sabunlu köylerini de gezebilirsiniz. Gün içinde Dalaman çayında rafting de yapabilirsiniz.


Dalaman Türkiye’nin en özel koylarına sahip bir beldedir. Burada eşsiz güzelliklere sahip muazzam çan kokuları ile kaplı manzarası sizi rahatlatacak bir atmosfere sahip. Dalaman kısaca harika bir yer. Yurt dışından gelen misafirlerimiz burayı gittikçe seviyor. Bir gelen bir daha gelmek istiyor. Milas Dalaman arası için Milas Havaalanı'ndan Dalaman’a ya da Dalaman Havalimanı'ndan Milas'a transfer seçeneği az da olsa misafirlerimizin tercihi arasında.

Kaş Dalaman transfer ve Dalaman Kaş ulaşım seçeneklerimiz:

 1. Kaş İlçe Merkezi
 2. Kaputaş Plajı
 3. Çukurbağ Yarımadası
 4. Küçük Çakıl Plajı
 5. Patara Plajı

Kaş Dalaman arası için diğer güzergahlarımız:

 1. Büyük Çakıl Plajı
 2. Kaş Marina
 3. Akça Germe Plajı
 4. Kaş Merkez Camii
 5. Kalkan Yacht Marine
 6. Kastelorizo Adası (KZS)
 7. Kalkan Pazarı
 8. Myra
 9. Kaş Amfitiyatrosu
 10. Patara Harabeleri
 11. Kaş Devlet Hastanesi
 12. Kral Mezarı (Anıt Mezar)
 13. King’sTomb
 14. Kas New Yacht Marine
 15. Antik Tiyatro


Dalaman Havaalanı'ndan veya havaalanına gidilecek en popüler Kaş/Kalkan güzergahlarıdır. Bu bölgelerdeki otellere transfer ve ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Dalaman Datça transfer ve Dalaman Datça ulaşım seçeneklerimiz

 1. Şehir Merkezi
 2. Palamutbükü Plajı
 3. Ovabükü Plajı
 4. Datça Merkezi
 5. Datça Plajı

Dalaman Havaalanı'ından Datça bölgesine gidebileceğiniz ve ulaşım hizmeti alabileceğiniz diğer transfer noktaları:

 1. Knidos
 2. Datça Limanı
 3. Datça Feribot İskelesi
 4. Knidos Amfi Tiyatrosu
 5. Archaeological & Folklore Museum
 6. Kurubük Plajı
 7. Datça Uluslararası Kültür ve Sanat Akademisi

Hemen arayabilirsiniz

Süreç Kişisel veya şirket gösteri kartınızı tutan temsilcimiz tarafından herhangi bir giriş noktasında karşılanacaksınız. (Lüks transfer için İngilizce konuşan bir temsilci (veya istenen herhangi bir dilde) sizinle buluşacak) Bagajınız araca yerleştirilir. Otele (veya diğer) giderken, konaklamanız süresince yardımcı olabilecek genel konular hakkında kısa bilgiler verilir. Diğer Seçenekler Kendi başınıza yapmayı tercih etmeniz durumunda, aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz: Havaalanı taksilerine binin: kişi başına tek yön oranı 10-30 USD arasında bir değerdir. Sarı taksileri al. Toplu transfer hizmetini kullan Havalimanı transfer için bizleri hemen arayabilirsiniz. +(90) 532 460 34 06 numarasını çevirerek araçlarımız, fiyatlarımız, koşullarımız ve tabi ki eşsiz fırsatlarımız hakkında kapsamlı bilgi alabilir, bilgi almakla kalmayıp dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan aracı kiralayarak her yerde ulaşımın keyfine varabilirsiniz.