Havaalanı Transfer Slider

Hakkımızda

moonlight-travel.com.tr bir Moonlight Travel & Rent a Car markasıdır. Moonlight Travel Seyahat Acentası ve D2 belgesine sahip turizm taşıma firması olarak hizmet vermektedir.


Sektörel ve teknolojik değişimleri takip ederek yeniliklere adapte olmayı kurumsal bir felsefe haline getiren Moonlight Travel & Rent a Car, bağımsız seyahat pazarındaki talep artışı ve internet kullanımının yaygınlaşmasını göz önünde bulundurarak havaalanı transfer hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla moonlight-travel.com.tr sitesini kullanımınıza sunmaktadır. moonlight-travel.com.tr havaalanı transfer hizmetlerinin online olarak satın alınabildiği güvenli ve işlevsel bir internet web portalıdır. Portalımız üzerinden grup veya bireysel havaalanı transfer rezervasyonlarınızı yaparak anında konfirme alabilirsiniz. Ayrıca ilgili linkler üzerinden firmamızın diğer online web portallarına ulaşarak otel rezervasyonu, tur rezervasyonu, araç kiralama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli bir ekip yönetiminde, yeni araç filosuyla kolay ve güvenli ulaşım imkanı sağlayan portalımız en uygun fiyata en iyi servis anlayaşıyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.


Firmamız Moonlight Travel & Rent a Car 1995 yılında Fethiye'de da kuruldu. Öncelikle bölgesel ve kısa süreli yurt içi turlar düzenleyerek faaliyete başlayan firma yıllar ilerledikçe sunduğu servisleri çeşitlendirerek ve hizmet kalitesini arttırarak istikrarlı bir şekilde büyüme sürecini sürdürdü.


Ağırlıklı olarak yurtdışından ve yurtiçinden Muğla Bölgesi’ne gelen turistlere ulaşım, tur gibi hizmetler sunan firma bunun yanı sıra kendi filosuyla araç kiralama gibi faaliyetleriyle bir seyahat acentesinden beklenen tüm servisleri sunmaktadır.

Neden Biz

Filomuzdan hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyoruz, birinci sınıf lüks seyahat sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Bütçenize uyacak doğru aracı doğru fiyata sunabiliriz.

Ücretsiz Bekleme Süresi

Havaalanında 1 saatlik ücretsiz bekleme süresine izin veririz.

Gizli Masraflar Yok

Vergiler, ücretler ve bahşiş dahil.

Önce Güvenlik

Deneyimli personel ve profesyonel eğitimli şoförler.

En Büyük Filo

Minibüs ve tur otobüsleri dahil olmak üzere geniş bir araç filosu sunuyoruz.

%100 Memnuniyet

Seyahatinizin kusursuz olması için herşeyi düşündük. Siz arkanıza yaslanın ve manzaranın keyfini çıkartın.